Následující ročník konference proběhne 9. - 10. listopadu 2016.
MÍSTO KONÁNÍ KONFERENCE

Konference INMED 2016 se tradičně koná v Domě Hudby, jenž se nachází v ulici Sukova třída 1260, Pardubice.

DŮM HUDBY
Dům Hudby se již dlouhá léta využívá především pro umělecké koncertní účely Konzervatoře Pardubice – hudba našeho srdce. Stapro využívá prostory Sukovy síně, která zajišťuje vynikající akustiku vzhledem k motivům původního záměru síně, k přednáškovým účelům a máte možnost perfektně slyšet i vidět přednášející z jakéhokoli místa.
www.konzervatorpardubice.eu
PARDUBICKÝ ZÁMEK
Vychutnejte si s námi společenský večer konference INMED v překrásných prostorách zámku v Pardubicích. Duch renesance a cennou výzdobu interiérů s námi můžete obdivovat večer 13. října za příjemného poslechu hudby, delikatesního rautového občerstvení a dalších programových aktivit.
www.vcm.czMOŽNOST UBYTOVÁNÍ
HOTEL LABE
Je situován ve středu města, s placeným parkovištěm, vzdálenost do 10 minut chůze od Domu hudby. Nabízí jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC,
Wi-Fi připojením, telefonem s přímou volbou, televizí a minibarem. Možnost stravování v hotelové restauraci.
www.hotellabe.cz

jednolůžkový pokoj 1000 Kč
dvoulůžkový pokoj 1200 Kč
HOTEL ZLATÁ ŠTIKA
Je situován poblíž centra v klidné části města s možností parkování na hotelovém parkovišti. Vzdálenost
cca 10 minut chůze. Nabízí jednolůžkové
a dvoulůžkové pokoje s WC a koupelnou, Wi-Fi připojením, LCD televizí, telefonem, minibarem. Možnost stravování
v hotelové restauraci.
www.zlatastika.cz
hotel je již obsazen


PENZION BIRDIE
Penzion je nedaleko středu města
s možností parkování na vlastním parkovišti. Vzdálenost do 15 minut chůze od Domu hudby. Nabízí moderně zařízené pokoje v rustikálním stylu
s klimatizací, vlastní koupelnou, satelitní televizí, telefonem a bezdrátovým připojením k internetu. Možnost stravování v hotelové restauraci.
www.birdie.cz
Jednolůžkový pokoj 1300 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1600 Kč
U ZLATÉHO ANDĚLA
Hotel se nachází v historické části města Pardubice mimo frekventované silniční tahy v těsném sousedství pardubického zámku a přilehlého zámeckého parku. Nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s WC a koupelnou. Placené parkování nedaleko hotelu. Možnost stravování.
www.hotelzlandel.pardubicko.com
hotel je již obsazen.
PENZION AUSTRIA
Pension je situován v klidné části středu města. Vzdálenost 10 minut chůze od Domu hudby. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí se satelitním příjmem a Wi-Fi připojením. Parkování ve dvorním traktu budovy za uzamykatelnou branou. Možnost stravování
www.pensionaustria.cz
hotel je již obsazen.

MOŽNOST PARKOVÁNÍ
Přicestujete-li na konferenci vozidlem, můžete své auto zaparkovat na placených parkovištích v blízkosti objektu. Jejich rozmístění naleznete zde. Parkoviště, které se nachází přímo před budovou Domu Hudby je rezervováno pouze pro přednášející konference, předem děkujeme za pochopení.